Mytí dlažby

Pár slov o nás

113
My nabízíme kvalitní nátěry fasád, ale také nátěry střech. Do našeho portfolia služeb ale také patří airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Poptávkový formulář

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Mytí dlažby je stejně důležité, jako mytí koupelny. Jen tak bude každý chodníck, každé kamenné či betonové schodiště stále atraktivní a působivé. Pokud potřebujete ve vašem průmyslovém areálu, školním zařízení nebo ve vašem městě dokonale umýt dlažbu, neváhejte a zavolejte nám.

Nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, nátěry fasády vápnem, ale také airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády patří do našich spolehlivých služe, ale můžete nás oslovit i v případě, že potřebujte nátěry střech, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby.

alarm
Upozornění Nátěry KBN
Čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád provádíme od 120 m2.

Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Praha, Jihlava, Brno, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, Zlín, Liberec, Benešov, Příbram, Kladno, Pardubice, Karlovy Vary, Prostějov, Třebíč – to všechno jsou naše oblastí působení.