Nátěry střech

Pár slov o nás

113
My nabízíme kvalitní nátěry fasád, ale také nátěry střech. Do našeho portfolia služeb ale také patří airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Poptávkový formulář

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Střecha je objektem zvláštní pozornosti majitelů a hostů, protože je to ona, kdo je schopena radikálně změnit exteriér jakékoli konstrukce. Ne nadarmo se říká, že střecha dělá dům. Proto i nátěry střech si zaslouží naši patřičnou pozornost.

Nátěry střech provádíme technologií airless více než 10 let. Nebojíme se žádného povrchu střechy, každá se dá renovovat. Při práci používáme horolezeckou techniku, vysokozdvižné plošiny a žebříky. Nepoužíváme lešení, šetříme tím čas i peníze každého zákazníka. Na naší práci dáváme záruku až 10 let.

alarm
Upozornění Nátěry KBN
Čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád provádíme od 120 m2.

Naše portfolio služeb nabízí nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, nátěry fasády vápnem, ale také airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády. Ovšem naše služby jsou rozšířené také o nátěry střech, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby.

V internetovém vyhledávači nás také můžete najít pod klíčovými slovy nátěry fasády chata, nátěry fasád ceník, nátěry fasád cena za m2, airless pistole, airless bazar, nátěry fasády postup, nátěr fasády cena za práci, nátěr fasády svépomocí.

Bydlíte-li v oblasti Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Praha, Jihlava, Brno, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, Zlín, Liberec, Benešov, Příbram, Kladno, Pardubice, Karlovy Vary, Prostějov, Třebíč, neváhejte nás kontaktovat.