Nátěry fasády

Pár slov o nás

113
My nabízíme kvalitní nátěry fasád, ale také nátěry střech. Do našeho portfolia služeb ale také patří airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Poptávkový formulář

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Fasádní malba, neboli nátěry fasády, je aplikace vnější dekorativní a ochranné vrstvy vnějšího nátěru. Kromě čistě vizuálních změn vytváří nátěrová vrstva odolný ochranný film, který odřízne materiál stěn od pronikání vody zvenčí, od teplotních účinků, vylučuje výskyt plísní, hub nebo řas. Důležitou schopností fasádních nátěrů je navíc paropropustnost, tj. schopnost odvádět vlhkost zevnitř na kapilární úrovni bez možnosti absorpce zvenčí.

Pro nátěry fasád používáme osvědčené a vyzkoušené barvy, a nepoužíváme barvy, které nemají vysokou paropropustnost, jsou nevhodné pro venkovní použití, protože pára, která nemá výstup ven, se začne hromadit uvnitř stěn, způsobí jejich zvlhčení, nakonec vlhkost zamrzne, roztáhne se a rozbije stěny zevnitř. Naši odborníci vám poradí nejen s výběrem vhodného odstínu barvy, který se použije pro nátěry fasády vašeho domu.

Nátěry fasád - v čem se lišíme od ostatních? Podívejte se a přesvědčte se sami, v čem vynikáme.
Nátěry fasád provádíme sehraným pracovním týmem
Nabízíme kvalitu a profesionalitu při nátěru fasády
Každá zakázka nátěru fasády je pro nás výzvou
Příznivé ceny pro nátěry fasád a mytí fasád
Dbáme na bezpečnost nejen svou, ale i na bezpečnost v okolí pracoviště, protože při nátěru fasády pracujeme ve výškách
Jsme profesionálové v oboru nátěry fasád
alarm
Upozornění Nátěry KBN
Čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád provádíme od 120 m2.

Nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, nátěry fasády vápnem, ale také mytí fasády, mytí a nátěr fasády jsou vhodnými aplikacemi pro spolehlivou ochranu fasády vašeho domu.

Služby naší firmy jsou profesionální a kvalitní, patří sem především nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, nátěry fasády vápnem, airless, ale také mytí fasády, mytí a nátěr fasády. Ovšem naše služby jsou rozšířené také o nátěry střech, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby.

V internetovém vyhledávači nás také můžete najít pod klíčovými slovy nátěry fasády chata, nátěry fasád ceník, nátěry fasád cena za m2, airless pistole, airless bazar, nátěry fasády postup, nátěr fasády cena za práci, nátěr fasády svépomocí.

Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Praha, Jihlava, Brno, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, Zlín, Liberec, Benešov, Příbram, Kladno, Pardubice, Karlovy Vary, Prostějov, Třebíč – to vše jsou naše oblasti působení.

sleva
Cenová nabídka, doprava a zaměření - ZDARMA.
Platí pro všechny námi nabízené služby, tj. zejména nátěry fasády , mytí fasády , nátěry střech a mytí střech.