Mytí fasády

Pár slov o nás

113
My nabízíme kvalitní nátěry fasád, ale také nátěry střech. Do našeho portfolia služeb ale také patří airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Poptávkový formulář

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Pravidelné mytí fasády je stejně nutné jako čištění interiéru domu. Neudržovaná budova nevypadá esteticky a rychle podléhá vnějším vlivům. To platí jak pro městské budovy, stejně jako pro budovy stojící poblíž dálnic a vedle průmyslových zařízení.

Mytí fasády doporučujeme provádět v intervalu 5 – 7 let, je to z důvodu lepší životnosti zateplovacího systému a probarvenosti omítky. Protože řasy, plísně, lišejníky, atmosférické nečistoty ovlivní barvu i životnost fasády. Po umytí na fasádu nanášíme preventivní ochrany, jak proti plísním, řasám, lišejníkům, tak i proti savosti fasády.

Mytí fasády certifikát

Naše firma Nátěry KBN s.r.o. je jedinou firmou z oboru v celém Moravskoslezském kraji, která je držitelem Prohlášení o používané technologii mytí fasád.

alarm
Upozornění Nátěry KBN
Čištění dlažby, mytí dlažby, nátěry střech a nátěry fasád provádíme od 120 m2.

Naše firma také nabízí dokonalé nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, nátěry fasády vápnem, ale také airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády. Ovšem naše služby jsou rozšířené také o nátěry střech, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby.

V internetovém vyhledávači nás také můžete najít pod klíčovými slovy nátěry fasády chata, nátěry fasád ceník, nátěry fasád cena za m2, airless pistole, airless bazar, nátěry fasády postup, nátěr fasády cena za práci, nátěr fasády svépomocí.

sleva
Cenová nabídka, doprava a zaměření - ZDARMA.
Platí pro všechny námi nabízené služby, tj. zejména nátěry fasády , mytí fasády , nátěry střech a mytí střech.