Airless

Pár slov o nás

113
My nabízíme kvalitní nátěry fasád, ale také nátěry střech. Do našeho portfolia služeb ale také patří airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Poptávkový formulář

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Malování velkých ploch pro domácí, průmyslové a komerční využití vyžaduje investici času, a nakonec i zdrojů. Ke snížení náročnosti procesu takového velkoplošného malování se používají nejnovější metody a technologie. Jednou z nich je i airless, což je metota bezvzduchého stříkání za vysokého tlaku několikaset atmosfér. Barva při aplikaci airless technologií je profesionálním stříkacím zařízením z nádoby s malířským nátěrem natlakovaná do pistole a přes trysku stříkaná s minimálním prostřikem.

Výhody airless:

Airless rychlé malování velkých ploch – i více než desetinásobná rychlost oproti běžným metodám, čímž je výrazně snížena doba výpadku výroby či využití malovaných objektů.

Jsme profesionálové ve svém oboru a mimo jiné nabízíme i nátěry fasád, nátěry fasády rodinného domu, nátěr fasády panelového domu, ale také airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády. Ovšem naše služby jsou rozšířené také o nátěry střech, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby.nás také můžete najít pod klíčovými slovy nátěry fasády chata, nátěry fasád ceník, nátěry fasád cena za m2, airless pistole, airless bazar, nátěry fasády postup, nátěr fasády cena za práci, nátěr fasády svépomocí.